| Kód | 0088140 |
| Kód výrobce | MALAGA N03 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
R&B Mědílek Zdravá láhev TOPENILEVNE.CZ 700 ml s bonusem 5% | ZDARMA1ksv hodnotě 0 KčNa všechna Krbová kamna značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu, která je nevratná a nelze tak odstoupit od kupní smlouvy.
Kachlová akumulační kamna MALAGA N 03 a kachlová kamna MALAGA N 01 perfektně zapadnou do moderních i rustikálních interiérů. Základ kachlových kamen MALAGA N 03 tvoří krbová vložka, ke které lze připojit akumulační výměník se schopností sálat teplo až 8,5 h.
Kachlová krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Do kamen MALAGA N 03 lze dokoupit akumulační výměník.
| Výška | 1554 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Hmotnost | 234 kg |
| Regulovatelný výkon | 2.00-6.00 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV) | 100 mm |
| Výška osy zadního vývodu | 920/1362 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 80.37 % |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1.15 kg/h |
| Výrobce | Romotop |
| Hmotnost | 234,00 kg |