| Kód | 0088132 |
| Kód výrobce | LUGO 04W |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
R&B Mědílek Zdravá láhev TOPENILEVNE.CZ 700 ml s bonusem 5% | ZDARMA1ksv hodnotě 0 KčNa všechna Krbová kamna značek HS Flamingo a Romotop požadujeme 50% zálohu, která je nevratná a nelze tak odstoupit od kupní smlouvy.
Teplovodní krbová kamna LUGO W mají všechny parametry moderních designových krbových kamen. Navíc jsou vybavena účinným teplovodním výměníkem, který může přebytkovým teplem ohřívat teplou užitkovou vodu nebo vodu v otopném systému.
Krbová kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy. Účinný teplovodní výměník o objemu 32l dokáže přenést do vody 70% energie a 30% do vzduchu. Disponují systémem CPV – centrální přívod externího vzduchu. Ve standardu je možné zapojení horního a zadního odvodu spalin. Díky sekundárnímu přívodu vzduchu je sklo dvířek omýváno, a tak nedochází k usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami. Regulaci primárního a sekundárního přívodu vzduchu lze řídit jediným ovládacím prvkem. Ve spodní části kamen je uzavíratelný dřevník, který umožnuje uskladnění menší zásoby dřeva nebo krbového nářadí. Kamna jsou vybavena vychlazovací smyčkou s termickým ventilem. Na tento výrobek je možné čerpat dotaci z programu Nová zelená úsporám.
| Výška | 1384.5 mm |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Hmotnost | 356 kg |
| Regulovatelný výkon | 4.00-10.40 kW |
| Regulovatelný výkon teplovod. výměníku | 2.50-6.60 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV) | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu | 1243 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 88.04 % |
| Průměrná spotřeba dřeva | 2.12 kg/h |
| Výrobce | Romotop |
| Hmotnost | 356,00 kg |