| Kód | 0107398 |
| Kód výrobce | SPI C1 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
R&B Mědílek Zdravá láhev TOPENILEVNE.CZ 700 ml s bonusem 5% | ZDARMA1ksv hodnotě 0 Kč| Výška | 1702 mm |
| Šířka | 680 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Hmotnost | 277 kg |
| Regulovatelný výkon | 2,9-7,4 kW |
| Průměr kouřovodu | 150 mm |
| Průměr kouřového hrdla | 150 mm |
| Průměr centr. přív. vzduchu (CPV) | 125 mm |
| Výška osy zadního vývodu | 1320/1370 mm |
| Provozní tah | 12 Pa |
| Účinnost | 82,1 % |
| Průměrná spotřeba dřeva | 1,6 kg/h |
| Výrobce | Romotop |
| Hmotnost | 277,00 kg |