| Kód | 0079154 |
| Kód výrobce | WA52 |
| Výrobce | Klum |
| EAN | 8592480004965 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Provozní teplota | max. 80 °C |
| Provozní tlak | Přednastavený 3 bar |
| Regulační rozsah na výstupu | 0,5 - 6 bar |
| Tlak na vstupu | max. 25 bar |
| VO balení | 32 |
| vstup1 x vstup2 | M 1/2" x M 1/2" |
| Materiál | Mosaz |
| Typ | Ventily |
| Výrobce | Klum |