RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite

RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
RAVAK Vana Rosa II PU Plus 170x105 L snowwhite
Doporučená cena výrobcem s DPH17 290 Kč
Ušetříte4 322 Kč 25 %
Vaše cena s DPH12 968 Kč
Vaše cena bez DPH10 717 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0010974
Kód výrobceC2210P0000
VýrobceRavak
EAN8595096856751
Záruka24 měsíců
Popis a technické parametrySpecifikace

Rosa II - levá

Unikátní technologie PU Plus
Vany PU Plus patří mezi nejkvalitnější na světě.Princip technologie PU Plus spočívá v nahrazení sklolaminátové vrstvy, která tvoří výztuhu akrylátového výlisku, tvrdou polyuretanovou pěnou.Vyztužení vany je konstrukčně velice tuhé a vykazuje vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

Rosa II je vana s velkým "V" promyšlená do posledního detailu.
Slova, která potvrdí každý milovník skvělé koupele a krásného designu. Originální tvar a chytře vyřešené vnější rozměry umožňují umístění i do těch nejmenších koupelen. Vnitřní prostor je přitom větší než u klasické vany.
Špičkový design z tvůrčí dílny Design a Storz, podtrhuje na dotek příjemný a velmi praktický materiál Lucite.
Kvalitu materiálu a dokonalé zpracování potvrzuje i desetiletá záruka.
Rosa II je bohatá.K žádné jiné vaně není možno dokoupit tolik příslušenství jako k vaně Rosa II.
Mnoho tváří jedné vany.Ideální tvar, rozměrová variabilnost, pravé i levé provedení, umožňují využít všech předností vany Rosa ll v zařízené koupelně na ploše menší, než jsou neuvěřitelné dva metry čtvereční.

Rozměr: 1700x1050 mm

Podpora není součástí balení - je nutno objednat zvlášť

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat samostatné vany asymetrické, rohové nebo obdélníkové. Akrylát (PMMA) vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje vytvoření prakticky jakéhokoli tvaru vany. Pro výslednou pevnost a tuhost jsou vany vyztužené sklolaminátem (LA) nebo polyuretanovou pěnou (PU Plus). Vany vyztužené PU Plus jsou díky své tuhosti a tepelně i zvukově izolačním vlastnostem vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Sortiment RAVAK nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 12 m². Pro malé koupelny jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.

Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení s předními designéry jsou nevšední tvary pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Nadčasový design RAVAK se ani po delší době neokouká.

Vany značky RAVAK i panely k nim nabízíme ve speciální bílé barvě snowwhite.

Asymetrické vany do rohu jsou prostorově úsporné. Díky různým rozměrům a tvarům se hodí do malých i velkých koupelen. Svým velkým diagonálně řešeným vnitřním prostorem umožňují velmi pohodlné koupání. Vany Rosa a BeHappy se dají doplnit vanovou zástěnou, která zabrání cákání vody v koupelně. Všechny asymetrické vany můžete vybírat v pravé nebo levé variantě, která je určena umístěním vanového sedátka v pravém nebo levém rohu koupelny. Pro větší pohodlí a bezpečí jsou k většině van nabízeny podhlavníky a případně madla. Některé je s ohledem na tvar vany také možné osadit hydromasážním systémem.

BarvaBílé
PoužitíRohové
MateriálAkrylátové
VýrobceRavak

Fond ohrožených dětí
Facebook