RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite

RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
RAVAK Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite
Doporučená cena výrobcem s DPH16 390 Kč
Ušetříte4 097 Kč 25 %
Vaše cena s DPH12 292 Kč
Vaše cena bez DPH10 159,09 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0011268
Kód výrobceC6010P0000
VýrobceRavak
EAN8595096856690
Záruka24 měsíců
Popis a technické parametrySpecifikace

Vana Magnolia PU Plus 180x75 snowwhite

Magnolia, vana pro všechny, pro které je design vším.
Design z tvorby studia Design a Storz - tvůrců van LoveStory a Avocado.
Vnitřní prostor vany Magnolia nabízí díky originálnímu tvarování mnohem více pohodlí, než byste čekali.
Vnější rozměr (170x75 a 180x75) umožní použití ve většině koupelen.
Dostatečně široké dno vany umožňuje i pohodlné a bezpečné stání.

Rozměr: 1800x750 mm

Podpora není součástí balení - je nutno objednat zvlášť

Unikátní technologie PU Plus
Vany PU Plus patří mezi nejkvalitnější na světě.Princip technologie PU Plus spočívá v nahrazení sklolaminátové vrstvy, která tvoří výztuhu akrylátového výlisku, tvrdou polyuretanovou pěnou.Vyztužení vany je konstrukčně velice tuhé a vykazuje vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

V široké nabídce akrylátových van si můžete vybrat samostatné vany asymetrické, rohové nebo obdélníkové. Akrylát (PMMA) vzhledem ke svým vlastnostem umožňuje vytvoření prakticky jakéhokoli tvaru vany. Pro výslednou pevnost a tuhost jsou vany vyztužené sklolaminátem (LA) nebo polyuretanovou pěnou (PU Plus). Vany vyztužené PU Plus jsou díky své tuhosti a tepelně i zvukově izolačním vlastnostem vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů.

Sortiment RAVAK nabízí vany do nejrůznějších koupelen, ať už mají rozměr 4 m² nebo 12 m². Pro malé koupelny jsou k dispozici vany již od 120 cm s možností doplnění o vanovou zástěnu. Do velkých koupelen doporučujeme spíše velké originálně tvarované vany o délce až 190 cm. Pyšní se bohatým vnitřním prostorem a dodají originální a jedinečný vzhled každé koupelně.

Cílem je přinášet vám stále něco nového. Výsledkem spojení s předními designéry jsou nevšední tvary pro jedinečnost vaší koupelny a praktické řešení problémů s prostorem. Nadčasový design RAVAK se ani po delší době neokouká.

Vany značky RAVAK i panely k nim nabízíme ve speciální bílé barvě snowwhite.

Obdélníkové vany jsou oblíbenou klasikou většiny koupelen. Hlavním benefitem obdélníkových van je jejich univerzálnost z hlediska využití v prostoru. Přitom je ale možné z jednoduchého tvaru obdélníku vytvořit praktickou a navíc krásnou vanu s možností využití jak pro koupání, tak pro sprchování.

Praktické područky, podhlavníky, obdélníkové vany i pro dva - výběr je skutečně rozmanitý. Ve větších rozměrech může být obdélníková vana nepřehlédnutelnou součástí každé koupelny.  K většině obdélníkových van nabízíme univerzální vanové zástěny i ergonomické čelní a boční panely.

Některé obdélníkové vany (You, Evolution, Magnolia, Sonata, Campanula II, Praktik Lux) lze navíc osadit hydromasážním systémem.

BarvaBílé
PoužitíKlasické
MateriálAkrylátové
VýrobceRavak

Fond ohrožených dětí
Facebook