!!! EXPEDICE ZBOŽÍ BEZ PŘERUŠENÍ !!!
Osobní odběr zboží na prodejně je omezen pouze pro objednávky z eShopu zaplacené předem - zálohovou fakturou.
Platba platební kartou nebo hotově není na prodejně z důvodu omezení šíření Covid-19 možná.

Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella

Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
výprodej
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
Ravak sprchový kout čtvercový SRV2-90 S bílá+bella
718 Kč 20 %Ušetříte 2 872 KčVaše cena2 373,55 KčVaše cena bez DPH3 590 Kč s DPHBěžná cena
Skladem 1 ks
Kód0010481
Kód výrobce14V70102F1
VýrobceRavak
Záruka60 měsíců
Typ dopravy
  • rozměry: 75, 80, 90, 100 cm
  • barevné provedení: rám - bílý
  • výplň z bezpečnostního skla: 3 mm; Bella
  • výplň z plastu: Pearl, Rain
  • výška výrobku: 185 cm
  • záruka: 5 let

K vytvoření celého koutu jsou zapotřebí dva kusy posuvných dveří SRV2-S. Kombinací různých rozměrů obou dílů získáte čtvercovou nebo obdélníkovou variantu koutu. (např. 75 x 90 cm, 90 x 90 cm, 80 x 100 cm atd.) Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Aneta, Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Sprchový kout je možno přizpůsobit případným nepřesnostem stavebního otvoru pomocí nastavovacích profilů NPS.
Ostatní rozměry a varianty sprchového koutu řešíme na míru.
Všechny položky v ceníku je možné objednat i ve výšce 1950 mm jako atypické řešení s příplatkem 10 %. Více na atypy.ravak.cz

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Rohové kouty Supernova

-Skládají se ze dvou polovin, které jsou baleny každá samostatně a každá má také svoji cenu. Díky tomu je možné vytvořit čtvercový nebo obdélníkový tvar sprchového koutu. Zkompletované rohové kouty SRV2 S a ASRV3 je možno doplnit pevnou stěnou (PSS/APSS) a vytvořit tak sprchový kout tvaru "U".Všechny tyto kouty jsou vybaveny systémem AntiBlock. U všech variant rohových sprchových koutů si můžete zvolit výplň z polystyrenového skla v dekorech pearl a rain, nebo z tvrzeného bezpečnostního skla. Skleněné výplně jsou standardně ošetřeny povrchovou úpravou RAVAK AntiCalc.

SRV2  sprchový kout rohový posuvný čtyřdílný

Zkompletovaný sprchový kout SRV2 S se skládá ze dvou dílů pevných (u stěn) a dvou dílů posuvných. Jednu polovinu SRV2 S je nutno vždy doplnit druhou polovinou SRV2 S.Vzájemná kombinace SRV2 S a ASRV3 není možná. Sprchový kout SRV 2 lze ustavit na vaničky Angela, Perseus, Perseus Pro, Gigant Pro a Aneta.

KategorieČtvercové
Typ sklaPearl
Výška v mm1850
VýrobceRavak
Hmotnost9,93 kg
Popis a technické parametrySpecifikace
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2020 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Již od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ, kde naleznete širokou nabídku zboží z oblasti voda - topení- plyn - sanita - kanalizace. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. V roce 2020 jsme spustily SK jazykovou mutaci internetového obchodu na doméně KURENIELACNO.SK.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA a TV PRODUCTS s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano, Dormeo, Wellneo a Rovus.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Poslední navštívené