| Kód | 0109505 |
| Kód výrobce | 71685W |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590729081968 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Materiál:
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Délka | 775 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Výbava | Ovládání: Bovden |
| EAN | 8590729081968 |
| Taric | 84818019 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 0.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Výrobce | Polysan |
| Šířka v mm | 330 |
| Výška v mm | 130 |
| Hmotnost | 0,80 kg |