| Kód | 0110704 |
| Kód výrobce | 80372 |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590729053002 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 13.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053002 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 6 let |
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Výrobce | Polysan |
| Šířka v mm | 1350 |
| Výška v mm | 100 |
| Hmotnost | 13,32 kg |

Sprchová podomítková sada s příslušenstvím v provedení černá-mat. Box je dodávaný komplet včetně kry...

Sprchový set obsahuje baterii se sprchovou soupravou, jednopolohovou ruční a kulatou talířovou sprch...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE Výška963 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť, M...

Prvotřídní chromové provedení. Set obsahuje nástěnnou sprchovou baterii s horním vývodem a roztečí 1...

Sprchová souprava v provedení černá-mat pro sprchové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, posu...

Sprchová souprava pro sprchové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, posuvný držák sprchy v dél...

Cenově dostupný sprchový set Rio s O 100 mm obsahuje ruční sprchu s 1 funkcí se snadno čistitelnými ...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE Výška600 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť Ro...

Vlastnosti ZnačkaSAPHO Výška980 mm BarvaChrom MateriálABS/nerez TvarKruhové Funkce sprchyDéšť, Masá...

Štíhlé linie baterie doplněné o detaily v industriálním stylu – to je charakteristika série SOLARIS....

Sprchová souprava černá-mat pro vanové baterie obsahuje 3-polohovou ruční sprchu, kloubový držák spr...

Vlastnosti ZnačkaAQUALINE Výška1220 mm BarvaČerná mat MateriálMosaz TvarKruhové InstalaceNástěnná 1...