| Kód | 0118224 |
| Kód výrobce | MS1-100-D |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590913881985 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Modul MS1 - Jednodílná zástěna pevná k instalaci na zeď, s otvory pro polici s držákem ručníků
Koncept zástěn MODULAR SHOWR nabízí moduly skel s profily pro snadnou montáž. Skla jsou vespodu opatřena hliníkovým profilem, který dodává zástěnám elegantní vzhled, lépe těsní a usnadňuje manipulaci a instalaci. Dle rozměrů skel je vždy nutno dokoupit potřebnou vzpěru pro zajištění stability zástěny. Vzpěry jsou zhotoveny z nerez oceli a lze je libovolně zkracovat, řez je schován v zakončovacích dílech (vyjma rohových vzpěr, které nelze upravovat).
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.
Charakteristika sprchových zástěn série MODULAR SHOWER:
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MODULAR SHOWER |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 46.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913881985 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Kategorie | Walk-in |
| Typ skla | Transparent |
| Výrobce | Polysan |
| Šířka v mm | 1070 |
| Výška v mm | 2080 |
| Hmotnost | 46,00 kg |

1/2 rohového sprchového koutu Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Kout sprchový čtvercový Stavitelnost stran od-do (mm): 885-897 x 885-897 Výška kout / šíře vstupu (m...

Třídílný čtvrtkruhový sprchový kout Pivot s rámem v bílém provedení s chromovými madly a panty. Výpl...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout SmartLine v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s o...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchová stěna Walk In součásti balení: - sklo - boční stavitelný profil - spodní lišta - upevňovací...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...