| Kód | 0117552 |
| Kód výrobce | DL1015DL3315DL3315 |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590913901225 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Posuvné sprchové zástěny LUCIS LINE představují špičku tohoto segmentu. Jejich nadstandardní 2 m výška přináší do sprchového koutu opticky více prostoru a světla. Hranaté profily a pouzdra kuličkových pojezdů poskytují sérii moderní vzhled. Nová konstrukce stěnových profilů umožňuje toleranci 20 mm v nastavení a ukrytí stavěcích šroubů, které jsou nyní přístupné pouze po odklopení zakrývací lišty. Horizontální těsnící profily jsou elegantně vsazeny do hliníkových profilů a tím je výrazně prodloužena jejich životnost. Dlouhá a štíhlá decentní madla podtrhují jedinečnost a design této série.
Celková charakteristika sprchových zástěn série LUCIS LINE
TVAR
KONSTRUKCE
DESIGN
ÚDRŽBA
MONTÁŽ
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | LUCIS LINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Třístěnné |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 375 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 98.0200 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913901225 |
| Záruka | 2 roky |
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
| Kategorie | Obdélníkové |
| Typ skla | Transparent |
| Výrobce | Polysan |
| Hmotnost | 98,02 kg |

1/2 rohového sprchového koutu Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Kout sprchový čtvercový Stavitelnost stran od-do (mm): 885-897 x 885-897 Výška kout / šíře vstupu (m...

Třídílný čtvrtkruhový sprchový kout Pivot s rámem v bílém provedení s chromovými madly a panty. Výpl...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout SmartLine v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s o...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s ...

1/2 rohového sprchového koutu Blix v provedení matný chrom a s výplní z čirého skla s ochrannou vrst...

Sprchová stěna Walk In součásti balení: - sklo - boční stavitelný profil - spodní lišta - upevňovací...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...