| Kód | 0117389 |
| Kód výrobce | DL2715 |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590729052555 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |

Posuvné sprchové zástěny LUCIS LINE představují špičku tohoto segmentu. Jejich nadstandardní 2 m výška přináší do sprchového koutu opticky více prostoru a světla. Hranaté profily a pouzdra kuličkových pojezdů poskytují sérii moderní vzhled. Nová konstrukce stěnových profilů umožňuje toleranci 20 mm v nastavení a ukrytí stavěcích šroubů, které jsou nyní přístupné pouze po odklopení zakrývací lišty. Horizontální těsnící profily jsou elegantně vsazeny do hliníkových profilů a tím je výrazně prodloužena jejich životnost. Dlouhá a štíhlá decentní madla podtrhují jedinečnost a design této série.
Celková charakteristika sprchových zástěn série LUCIS LINE
TVAR
KONSTRUKCE
DESIGN
ÚDRŽBA
MONTÁŽ
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | LUCIS LINE |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 575 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 4 mm |
| Instalační šířka od | 770 mm |
| Instalační šířka do | 810 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 20.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729052555 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Antidrop je povrchová úprava skla pro jeho snadnou údržbu. Při výrobě skla je nanášena na jeho povrch s použitím nanotechnologie a je obsažena v ceně zástěn.
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

| Výrobce | Polysan |
| Hmotnost | 20,97 kg |