| Kód | 0278483 |
| Kód výrobce | 74611.21 |
| Výrobce | Polysan |
| EAN | 8590729002291 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Díky jednoduchým a moderním tvarům je kolekce van CLEO od českého výrobce Polysan jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších. Pro svoji širokou řadu rozměrů jsou vany CLEO vhodné prakticky do každého interiéru. Velmi povedený vnitřní prostor (hloubka vany 48 cm) umožňuje pohodlnou koupel pro všechny, kteří si rádi ve vaně poleží delší dobu. V kombinaci s vanovou zástěnou získáte pohodlný sprchovací kout. Na široký rovný okraj vany je možno instalovat většinu komponentů jak pro napouštění, tak i pro případné ovládání hydromasážního systému.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x70x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 245.00 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 20.4980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002291 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Typ | Obdélníkové vany |
| Délka v mm | 1700 mm |
| Výrobce | Polysan |
| Šířka v mm | 1730 |
| Výška v mm | 510 |
| Hmotnost | 20,50 kg |

Obdélníková plastová vana JIZERA patří ke koupelnové klasice. Hodí se při rekonstrukci bytového jádr...

Svým rozměrem je tato vana určena pro menší koupelny nebo jako náhrada za již nevyhovující smaltovan...

Vanová skořepina je vyrobena ze sendviče plastů - koextrudovaného sanitárního materiálu ABS/PMMA (p...

Obdélníková plastová vana JIZERA patří ke koupelnové klasice. Hodí se při rekonstrukci bytového jádr...

Opravdové pohodlí a maximální relaxace. To je to, co vám Gentiana zaručí. Vana patří do rohu a je id...

Akrylátové vany Lyra jsou uživatelsky příjemné a tvarově variabilní, stylově dotvářejí moderni koupe...

Akrylátové vany Lyra jsou uživatelsky příjemné a tvarově variabilní, stylově dotvářejí moderni koupe...

BeHappy II je nejlepší řešení pro ty nejmenší koupelny. Funguje stejně dobře jako pohodlná vana i ja...

"Malá velká vana" - má bezkonkurenčně největší vnitřní prostor ve své kategorii. Zádová část je doko...

Vanová skořepina je vyrobena ze sendviče plastů - koextrudovaného sanitárního materiálu ABS/PMMA (p...

Díky jednoduchým, moderním tvarům je BEROUNKA jednou z nejprodávanějších typů van. Povedený vnitřní ...

Díky jednoduchým, moderním tvarům je NISA jednou z nejprodávanějších. Povedený vnitřní prostor umožň...