| Kód | 0006923 |
| Kód výrobce | CR188B |
| Výrobce | Mereo |
| EAN | 8592480003920 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Typ | Ventily |
| Materiál | Niklovaná mosaz |
| Velikost | M 1/2" |
| Provozní tlak | 6 bar |
| Provozní teplota | max. 110 °C |
| Typ | Pojistný ventil k bojleru |
| Dimenze DN | 15 - 1/2" |
| Otevírací tlak v barech | 6 |
| Výrobce | Mereo |

Pojistný ventil z kvalitní poniklované mosazi slouží jako připojení k ohřívačům vody - bojlerům. Poj...

MYJAVA SAM pojistný ventil k bojleru T-1847 3/4" Pojistný ventil určený pro montáž k ohřívačům vody ...

MYJAVA SAM pojistný ventil k bojleru T-1847 1/2" Pojistný ventil určený pro montáž k ohřívačům vody ...