| Kód | 0044037 |
| Kód výrobce | 016307 |
| Výrobce | Plamen |
| EAN | 3859892186265 |
| Výkon | 11 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
R&B Mědílek Zdravá láhev TOPENILEVNE.CZ 700 ml | ZDARMA1ksv hodnotě 0 Kč| Název: | TRENK |
|---|---|
| Výrobce: | Plamen Ïnternational d.o.o. |
| Rozměry: | 350x750x650mm |
| Materiál: | kvalitní šedá litina |
| Váha: | 74,5kg |
| Jmenovitý výkon: | 11kW |
| Vytápěný prostor: | do 160m3 |
| Palivo: | dřevo, dřevěné |
| Průměr kouřovodu: | 120mm |
| Tah komína: | 15Pa |
| Připojení: | horní |
| Materiál | Litina |
| Průměr kouřovodu | 120 |
| Palivo | dřevo a dřevěné brikety |
| Výkon max. | 11 |
| Výrobce | Plamen |
| Typ | Krbová kamna |
| Výkon min. | 8 |
| Barva | Černá |
| Výkon | 11 |
| Hmotnost | 74,50 kg |