| Kód | 0037931 |
| Kód výrobce | PR8171 |
| Výrobce | Mereo |
| Záruka | 2 roky |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Typ | Ventily |
| Materiál | Niklovaná mosaz |
| Velikost | M 1/2" |
| Provozní tlak | max. 10 bar |
| Provozní teplota | max. 100°C |
| Použití | Do 100°C |
| Ovládání | Automatický |
| Výrobce | Mereo |
| Dimenze DN | 15 - 1/2" |

Odvzdušňovací ventil automatický Mosazné automatické odvzdušňovací ventily slouží k odvzdušnění topn...

Ventil odvzdušňovací automatický R88I 1/2'' s klapkou R88IY003 Automatický odvzdušňovací ventil z mo...

Odvzdušňovací ventil automatický Mosazné automatické odvzdušňovací ventily slouží k odvzdušnění topn...

Odvzdušňovací ventil automatický Mosazné automatické odvzdušňovací ventily slouží k odvzdušnění topn...

Automatický odvzdušňovací ventil slouží k odvzdušnění topných systémů ve stavbě. Odvzdušňovací venti...