| Kód | 0090247 |
| Kód výrobce | CK87692K |
| Výrobce | Mereo |
| EAN | 8592480076795 |
| Záruka | 5 let |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Typ | Sprchový kout |
| Sklo | Point |
| Tvar | Obdélník |
| Barva | Chrom |
| Série | Lima |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Materiál | Hliníkové profily |
| Provedení | L/P universální |
| Konstrukce | Dveře / Pevný díl |
| Délka/Výška | 1900 mm |
| Stavitelnost | 780-790 x 880-890 |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vstupní otvor | 360 |
| Způsob otevírání | Zasunovací |
| Kategorie | Obdélníkové |
| Typ skla | Point |
| Výška v mm | 1900 |
| Výrobce | Mereo |

1/2 rohového sprchového koutu Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Kout sprchový čtvercový Stavitelnost stran od-do (mm): 885-897 x 885-897 Výška kout / šíře vstupu (m...

Třídílný čtvrtkruhový sprchový kout Pivot s rámem v bílém provedení s chromovými madly a panty. Výpl...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout SmartLine v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s o...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s ...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...

Hliníkové rámy v bílé barvě Zdvojené horní ložiskové pojezdy pro plynulý chod Výklopné spodní ložis...