| Kód | 0087682 |
| Kód výrobce | CK608A63K |
| Výrobce | Mereo |
| EAN | 8592480071554 |
| Záruka | 5 let |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Typ | Sprchový kout |
| Sklo | Čiré |
| Tvar | Čtverec |
| Barva | Chrom |
| Série | Lima |
| Šířka | 1200 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Materiál | Hliníkové profily |
| Provedení | L/P universální |
| Konstrukce | Dveře / Dveře |
| Délka/Výška | 1900 mm |
| Stavitelnost | 1155-1170 x 1155-1170 |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vstupní otvor | 670 |
| Způsob otevírání | Zasunovací |
| Ochranná vrstva skla | EASY CLEAN |
| Kategorie | Čtvercové |
| Typ skla | Transparent |
| Výška v mm | 1900 |
| Výrobce | Mereo |

1/2 rohového sprchového koutu Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Kout sprchový čtvercový Stavitelnost stran od-do (mm): 885-897 x 885-897 Výška kout / šíře vstupu (m...

Třídílný čtvrtkruhový sprchový kout Pivot s rámem v bílém provedení s chromovými madly a panty. Výpl...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout SmartLine v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s o...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchová stěna Walk In součásti balení: - sklo - boční stavitelný profil - spodní lišta - upevňovací...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...