| Kód | 0105136 |
| Kód výrobce | RLBL |
| Výrobce | P.M.H. Invest & Trade s.r.o. |
| Výkon | 253 W |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
Na všechny koupelnové radiátory značky P.M.H. požadujeme 50% zálohu!!
Neobvyklý, prostorově nenáročný radiátor vhodný nejen do Vaší koupelny, ale i kuchyně, chodby, předsíně...
U modelů na výšku je radiátor doplněn o háčky pro snadné zavěšení ručníků.U provedení L a XL nedoporučujeme vytápění pouze el.topnou tyčí.

Možnosti připojení radiátoru Rosendal


| Připojení | Spodní |
| Výrobce | P.M.H. Invest & Trade s.r.o. |
| Teplota °C | 161 |
| Rozteč připojení v mm | 0 |
| Výkon | 253 W |
| Hmotnost | 5,60 kg |

Model Thermal KD 600/1680 v provedení černý mat je majestátní otopné těleso, které v sobě spojuje ...

Model Thermal KD-SP 600/1680 v provedení černý mat se středovým připojením je impozantním kouskem,...

Model Thermal KD 600/1320 v provedení černý mat je "všestranný dříč" pro moderní rodinnou koupelnu...

Model Thermal KD 600/1850 v provedení černý mat představuje "vlajkovou loď" mezi koupelnovými žebř...

Model Thermal KH-SP 600/1690 v provedení černý mat se středovým připojením je impozantní otopné tě...

Model Thermal KD 450/1320 v provedení černý mat je ideálním řešením pro ty, kteří mají k dispozici...

Model Thermal KD-SP 600/1850 (v technických listech uváděno rozmezí 1840–1850 mm dle typu lamel) v...

Model Thermal KD-SP 750/1850 v provedení černý mat se středovým připojením je "králem" mezi koupel...

Model Thermal KD 750/1850 v provedení černý mat představuje absolutní maximum, co lze v rámci řady...

Model Thermal KD-SP 600/1320 v provedení černý mat se středovým připojením je perfektní volbou pro...

Model Thermal KD 450/1680 v provedení černý mat je nejvyšším zástupcem úzké řady KD. Toto těleso j...

Model Thermal KH-SP 600/1330 v provedení černý mat se středovým připojením je ztělesněním moderníh...