| Kód | 0269218 |
| Kód výrobce | 3163GR |
| Výrobce | KOH-I-NOOR |
| EAN | 8013217267649 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Konstrukce koše je z MDF, která je z vnější strany potažena polyesterovou tkaninou v úpravě imitující len s vodoodpudivou úpravou. Z vnitřní strany je potažena syntetickou látkou.
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Série | STRESA |
| Rozměr | 42x62,5 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 625 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Textilní |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 6.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8013217267649 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Použití | Koš na prádlo |
| Výrobce | KOH-I-NOOR |
| Šířka v mm | 450 |
| Výška v mm | 650 |
| Hmotnost | 6,10 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 525 x 146 mm

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.