Z DŮVUDU STÁTNÍCH SVÁTKŮ, ZPRACUJEME VAŠE OBJEDNÁVKY 7.7.2022

KIIPTHERM Systémová deska Floore pro suchý systém podlahového topení 25x750x1175mm

KIIPTHERM Systémová deska Floore pro suchý systém podlahového topení 25x750x1175mm
Základní cena1 258 Kč s DPHVaše cena 817,96 KčVaše cena bez DPH676,00 Kč
Skladem 301 ks
Kód0055578
Kód výrobceK904A025 - 101240
VýrobceKIIPTHERM
EAN1702000004545
Záruka24 měsíců
Typ dopravy

KIIPTHERM Systémová deska Floore pro suchý systém podlahového topení 25x750x1175mm

Určeno pro suchý systém instalace, nelze tedy provést zakrytí betonem nebo anhydridem.25 mm slabá deska vyrobená z vysoce hustotního polystyrénu EPS S300 potaženého celoplošně hliníkovou fólií.Desky mohou být jednoduše položeny na většinu nosných podlah.Snadnější a levnější pokládka vzhledem k tomu, že není potřeba desky navzájem spojovat.Nový systém podlahového vytápění můžete dokonce položit i na stávající podlahu!Design desky umožňuje pokládku finální krytiny přímo na tuto desku. S ohledem na konstrukční výšku může být deska použita v novostavbách i při rekonstrukcích. Desky emitují teplo rychleji a efektivněji než tradiční systémy, neboť vzdálenost mezi topným potrubím a povrchem finální krytiny je velmi malá a je tedy menší objem vytápěné hmoty. Deska je vhodná tam, kde je požádována dodatečná tepelná izolace, Švédský patent!

 

  • Systémová deska pro suchý systém podlahového vytápění

  • Rozteč pokládky trubky - 150 mm

  • Výška desky 25 mm

  • Pro průměr trubky 16 mm

VýrobceKIIPTHERM
Popis a technické parametrySpecifikaceKe stažení
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2022 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Od roku 2020 pracujeme na SK jazykové mutaci internetového obchodu KURENIELACNO.SK a dalších projektech..

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano , Dormeo, Wellneo a Rovus .

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Weblogo

Poslední navštívené