| Kód | 0113457 |
| Kód výrobce | 544001 |
| Výrobce | Kerasan |
| EAN | 8056093916072 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x22x53 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056093916072 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
![]() |
Dřez je usazen mezi dvě pracovní desky nebo do výřezu. |
| Výrobce | Kerasan |
| Šířka v mm | 600 |
| Výška v mm | 220 |
| Hmotnost | 42,00 kg |

Vnější rozměr 60x80 cm a hloubka 15 cm. Celoplošný pravý kuchyňský dřez s odkapovou plochou bez přep...

Společnost Aquasanita je jednou z nejznámějších výrobců granitových dřezů na trhu. Více než 80% svýc...

Značka Granisil představuje známku vysoké kvality a luxusního designu. Granisilové dřezy obsahují př...

Vnější rozměr 76x43,5 cm a hloubka 15 cm. Kuchyňský dřez s odkapovou plochou a přepadem. Součástí ba...

Průměr 43 cm a hloubka 16,5 cm. Kuchyňský dřez s přepadem. Součástí balení je sifon NSP 89. Prodlouž...

Vnější rozměr 49x78 cm a hloubka 16 cm. Kuchyňský dřez s přepadem a s odkapovou plochou. Součástí ba...

Granitový dřez s přepadem a okapem. Dřez má rozměry 58x48 cm a hloubku 15,7 cm. Automatické otevírán...

Společnost Aquasanita je jednou z nejznámějších výrobců granitových dřezů na trhu. Více než 80% svýc...

Společnost Aquasanita je jednou z nejznámějších výrobců granitových dřezů na trhu. Více než 80% svýc...

Luxusní keramický jednodřez Chambord Farmhouse 595, je vyroben prestižní německou firmou Villeroy & ...

Krásný keramický dřez Farmhouse 800.2 značky Chambord, je zhotoven prestižní německou firmou Villero...

Prestižní polská společnost Zelvo se specializuje na výrobu technických dřezů a výlevek pro široké p...