HS Flamingo Krbový ventilátor 400 s bypasem a filtrem

HS Flamingo Krbový ventilátor 400 s bypasem a filtrem
Doporučená cena výrobcem s DPH6 597 Kč
Ušetříte330 Kč 5 %
Vaše cena s DPH6 267 Kč
Vaše cena bez DPH5 179 Kč
Dostupnost:
Obvykle do 5. dnů
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0029860
Kód výrobceHSF18-132
VýrobceHS Flamingo
EAN9005249038808
Záruka24 měsíců
Typ dopravy: Zdarma
K tomuto produktu získáte ZDARMA
Popis a technické parametrySpecifikace

Ventilátor s termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu. Termostat se zapíná, když teplota vzduchu proudícího zařízením dosáhne požadované hodnoty, a vypíná se, když teplota požadované hodnoty nedosahuje. Ventilátor může pracovat rovněž v nepřetržitém provozu. Systém potrubí s obdélníkovým nebo kulatým průřezem umožňuje rozvod horkého vzduchu na větší vzdálenost. Vytvořený tlak zajišťuje rozvod horkého vzduchu do několika místností současně. Ventilátor je konstruována pro nepřetržitou práci při teplotách od +20 do +150°C. Ventilátor lze připojit k automatickému regulátoru otáček.

Určení:
Ventilátor lze využívat pro rozvod horkého vzduchu z krbu, u klimatizačního systému pak také pro vysávání  nadměrného množství horkého vzduchu z klimatizované místnosti. Ventilátor může pracovat dlouhodobě a bez přerušení.

Bezpečnostní požadavky:
Montáž ventilátoru musí být provedena kvalifikovaným elektrikářem v souladu s platnými předpisy. Údržbu a opravy ventilátoru lze provádět výhradně po předchozím odpojení ze sítě. Před zapojením ventilátoru do sítě se ujistěte, že nedošlo k poškození rotoru nebo pláště a že se v průtokové části pláště nenacházejí žádné předměty. Při používání ventilátoru v systémech horkovzdušného vytápění je zakázáno:

- montovat ventilátor na hořlavém materiálu,
- přikrývat ventilátor,
- zabudovávat ventilátor do stěny,
- umisťovat ventilátor do tubusu krbu.

Montáž a zapojení ventilátoru:
Po rozbalení ventilátoru zkontrolujte:

- stav napáječů (stav izolace),
- stav pláště ventilátoru  (průhyby, deformace, rotor se nesmí dotýkat pláště ventilátoru).

Výše uvedené činnosti se provádějí s ohledem na případná poškození vzniklá v průběhu přepravy. Nebylo-li zjištěno žádné poškození, lze zahájit montáž ventilátoru na místě určení. Plocha určená pro instalaci ventilátoru musí být dokonale vyrovnána. Pro omezení vibrací ventilátor zamontujte na podložce z minerální vlny. Instalujte systém vzduchového potrubí od ventilátoru do místností, které budou vytápěny. Používejte pouze kovové izolované potrubí (kanály nebo izolované hliníkové potrubí). Rozváděč musí mít zajištěn přístup vzduchu. Zařízení nesmí být provozováno v zaprášeném prostředí, např. při stavebních pracech.

 

<
VýrobceVents
Průměr125 mm
Distributor pro ČR a SRHS Flamingo s.r.o. - www.hsflamingo.cz
Barvapozink
Příkon108 W
Otáčky1300 ot/min RPM
Váha8,3 kg
Hlučnost42 dB
Proudové zatížení0,81 A
Šířka510 mm
Výška245 mm
Hloubka210 mm
Parametry a specifikace
VýrobceHS Flamingo

SHOPROKU 2018

Fond ohrožených dětí
Facebook