| Kód | 0107403 |
| Kód výrobce | BAR 2N W |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Jmenovitý výkon | 1684kW |
| Regulovatelný výkon | 1019kW |
| Jmenovitý výkon s TV | 4.27kW |
| Regulovatelný výkon s TV | NkW |
| Hodinový výkon | NkW |
| Výška | 686mm |
| Hloubka | 15.00mm |
| Průměr kouřové roury | 180mm |
| Hmotnost | 1441kg |
| Vytápěcí schopnost při jmenovitém výkonu | 10m3 |
| Účinnost spalování | 82.01% |
| Dávka paliva | Nkg |
| Tepelná setrvačnost | Nhodin |
| Výrobce | Romotop |