| Kód | 0107337 |
| Kód výrobce | BAR 8 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Jmenovitý výkon | 1249kW |
| Regulovatelný výkon | 964kW |
| Jmenovitý výkon s TV | 2.48kW |
| Regulovatelný výkon s TV | NkW |
| Hodinový výkon | NkW |
| Výška | 612mm |
| Hloubka | 8.00mm |
| Průměr kouřové roury | 180mm |
| Vytápěcí schopnost při jmenovitém výkonu | 12m3 |
| Účinnost spalování | 78.23% |
| Dávka paliva | Nkg |
| Tepelná setrvačnost | Nhodin |
| Výrobce | Romotop |