| Kód | 0107327 |
| Kód výrobce | a 0100 BAR 02 |
| Výrobce | Romotop |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Jmenovitý výkon | 1426kW |
| Regulovatelný výkon | 952kW |
| Regulovatelný výkon s TV | NkW |
| Hodinový výkon | NkW |
| Výška | 618mm |
| Šířka | 343mm |
| Hloubka | 8.00mm |
| Průměr kouřové roury | 180mm |
| Hmotnost | 1255kg |
| Účinnost spalování | 78% |
| Dávka paliva | Nkg |
| Tepelná setrvačnost | Nhodin |
| Výrobce | Romotop |