| Kód | 0537355 |
| Kód výrobce | 881711 |
| Výrobce | GSI |
| EAN | 8032937815008 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Série PURA se vyznačuje racionálním designem a stylovou elegancí. Konzervativní tvary, které obratně vyvažují rovné linie a měkké zaoblení, jsou výsledkem dlouhého procesu navrhování a vývoje. Nenápadná čistota linií dodává výrobkům této řady eleganci a nádech luxusu a kultivovanosti, který se hodí k jednoduchému, ale vkusnému stylu GSI.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | PURA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36x82x68 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 820 mm |
| Hloubka | 680 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 35.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8032937815008 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Běžná glazura| Výrobce | GSI |
| Šířka v mm | 720 |
| Výška v mm | 450 |
| Hmotnost | 35,05 kg |