| Kód | 0540764 |
| Kód výrobce | 761526 |
| Výrobce | GSI |
| EAN | 8056590018446 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| Rozměr | 36x34x70 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | DualGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 35.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590018446 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
SwirlFlush® - toalety bez tradičního oplachového kruhu. Patentovaný extrémně tichý splachovací systém od společnosti GSI namíří vodu jednotným směrem na okraje keramiky. Inovaci ve splachování představuje vodní vír, který zajistí optimální a tiché spláchnutí mísy.
Absence tradičního splachovacího kruhu pod okrajem mísy v kombinaci s glazurou Extraglaze®, která dodává keramice dokonale hladký povrch a působivý lesk, zajišťuje maximální hygienu a snížení námahy při čištění WC. Samozřejmostí je duální systém splachování s množstvím vody 3 nebo 4,5 l.

Extrémně tichý: Splachovací systém SwirlFlush® s hlučností pouhých 64 dB je extrémně tichý během splachování.
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Dvojitá glazura, neboli DualGlaze+, je speciální úprava, která se používá u barevných toalet vybavených systémem splachování SwirlFlush®. DualGlaze+ kombinuje hygienu a eleganci. Čistota matného venkovního povrchu se setkává s antibakteriální glazurou Extraglaze® Antibacterial na vnitřních částech toalety, které jsou v kontaktu s vodou, čímž se zabraňuje skvrnám a nehygienickým usazeninám vodního kamene.

| Výrobce | GSI |
| Šířka v mm | 720 |
| Výška v mm | 450 |
| Hmotnost | 35,45 kg |