| Kód | 0537345 |
| Kód výrobce | 769509 |
| Výrobce | GSI |
| EAN | 8056590015797 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Možnost splachování:
Sanitární keramika ze série Community je určena pro veřejné a hromadné toalety. Série zahrnuje řadu produktů pro uživatele se sníženou pohyblivostí.
Je doplněna o nástěnné bidety a toalety se splachovacím systémem SwirlFlush® a různé modely pisoárů. Výrobky jsou povrchově upraveny antibakteriální glazurou Extraglaze®, která je obohacena o ionty stříbra a titanu, které snižují bakteriální zátěž o 99,99 %.
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | COMMUNITY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30,5x54,5x31 cm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 545 mm |
| Hloubka | 310 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Design |
| Přívod vody | Zakrytý |
| Ostatní | Možnost integrovaného splachovače |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590015797 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výška v mm | 370 |
| Šířka v mm | 600 |
| Výrobce | GSI |
| Hmotnost | 13,10 kg |

V sortimentu značky JIKA naleznete řadu kvalitních keramických výrobků také pro technické místnosti ...

Možnost splachování: Nástěnný mechanický tlačný ventil QK10051 Nástěnný mechanický tlačný ventil ZY1...

Pro skryté propojení přívodu k urinálu doporučujeme použít propojovací trubičku průměr 12mm, kompati...