| Kód | 0028462 |
| Kód výrobce | 97686700 |
| Výrobce | Grundfos |
| EAN | 5710621504119 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Hledáte čerpadlo, o kterém nebudete vědět, dokud neotočíte kohoutkem? Grundfos SB 3-35 M je ponorné čerpadlo navržené pro čerpání čisté vody z kopaných studní nebo nádrží na dešťovou vodu. Je to ideální parťák pro domácí zavlažování nebo přečerpávání vody tam, kde potřebujete vysoký standard Grundfos bez zbytečných složitostí.
Označení "M" (Manual) znamená, že čerpadlo nemá plovákový spínač. To z něj dělá perfektní volbu pro instalace s externí řídicí jednotkou (např. Pressure Manager), nebo tam, kde je prostor příliš úzký na to, aby v něm „mával“ plovák.
Tichý provoz: Na rozdíl od povrchových čerpadel o něm pod hladinou vody nebudete ani vědět. Žádné hučení na zahradě, jen tekoucí voda.
Odolnost v DNA: Vyrobeno z kompozitních materiálů a nerezové oceli, které odolávají korozi. Grundfos si na materiálech zakládá, takže tohle není investice na jednu sezónu.
Vestavěné síto: Sací koš na spodní straně čerpadla brání nasátí větších nečistot (do 1 mm), což chrání hydrauliku čerpadla i vaše postřikovače.
Tepelná ochrana: Pokud by se čerpadlo začalo přehřívat, vestavěná ochrana ho okamžitě vypne. Jakmile zchladne, automaticky se restartuje.
| Parametr | Hodnota |
| Maximální výtlak ($H_{max}$) | 35 m (tlak cca 3,5 bar) |
| Maximální průtok ($Q_{max}$) | 6,6 m3/h |
| Jmenovitý průtok | 3 m3/h |
| Délka kabelu | 15 m |
| Připojení | G 1" nebo G 3/4" |
| Maximální hloubka ponoru | 10 m |
Zalévání zahrady: Má dostatek tlaku pro provoz zahradních postřikovačů i ruční zalévání.
Splachování a praní: Po připojení k domácí vodárně (s tlakovou nádobou a spínačem) může zásobovat dům užitkovou vodou.
Úzké prostory: Díky absenci plováku se vejde i do velmi úzkých skruží nebo atypických nádrží.
Tip odborníka: Protože verze "M" nemá vlastní automatické vypínání při nedostatku vody, doporučujeme ji kombinovat s externí řídicí jednotkou (např. Grundfos PM 1 / PM 2). Ta z tohoto čerpadla udělá plně automatický systém, který sepne při každém odběru a ochrání čerpadlo proti chodu nasucho.
Obsah balení: Čerpadlo Grundfos SB 3-35 M, 15m přívodní kabel s vidlicí, návod k obsluze.
| Výrobce | Grundfos |
| Hmotnost | 9,95 kg |

Použití čerpadla PUMPA blue line PSDR550X k odčerpávání čisté nebo mírně znečištěné vody pro zavla...

Plastové ponorné čerpadlo PUMPA blue line PSDR401P je určené k odčerpávání čisté nebo mírně znečiště...
Použití čerpadla PUMPA blue line 90QJD pro studny i vrty, pro čerpání čisté vody pro rodinné domy ...

Ponorné čerpadlo Grundfos SQ 2-55 Ponorné čerpadlo Grundfos SQ je vhodné do úzkých vrtů pro čerpání ...

Ponorné čerpadlo Grundfos SQ 2-70 Ponorná čerpadla SQ Ponorné rozebíratelné čerpadlo do úzkých vrtů ...

Průměr 3 Ponorné čerpadlo Grundfos SQ 2-115 Použití: Čerpadla jsou vhodná pro: - zásobování domácnos...

Průměr 3 Ponorné čerpadlo Grundfos SQE 2-55 Kompletní sada čerpadla s elektronickou regulací konstan...

Ponorné čerpadlo Grundfos SQE 2-85 + 60m připojovací kabel Kompletní sada čerpadla s elektronickou r...

Použití čerpadla PUMPA blue line PSDR550P k odčerpávání čisté nebo mírně znečištěné vody pro zavla...

Použití čerpadla PUMPA blue line 4SKM Pro vrty od 125 mm Čerpání čisté vody do domácností Cirkulac...

Použití čerpadla PUMPA blue line 4SKM Pro vrty od 125 mm Čerpání čisté vody do domácností Cirkulac...

Použití čerpadla PUMPA blue line 4SKM Pro vrty od 125 mm Čerpání čisté vody do domácností Cirkulac...