GIACOMINI diferenční ventil pro topné systémy 3/4" x 3/4"

GIACOMINI diferenční ventil pro topné systémy 3/4" x 3/4"
na dotazVaše cenana dotazVaše cena
Tento produkt nelze zakoupit
Prodej byl ukončen
Kód0009771
Kód výrobceR147NY004
Záruka24 měsíců
Typ dopravy
Prodej tohoto produktu byl ukončen, ostatní podobné produkty najdete zde.

GIACOMINI diferenční ventil pro topné systémy 3/4" x 3/4"

Cena platná do vyprodání zásob!

Jednosměrná armatura, která v teplovodních otopných soustavách slouží k odstranění hluku vznikajícího zvýšením diferenčního tlaku na termostatických ventilech. Zároveň zajišťuje ochranu čerpadel a kotlů udržením minimálního průtočného množství. Montuje se mezi přívodní a zpětné potrubí za čerpadlo ve svislé, nebo vodorovné poloze. Na těle je šipkou vyražen směr proudění, který musí být bezpodmínečně dodržen. Diferenční tlak je nastavitelný v rozsahu 10 až70 kPa regulační hlavicí, která zároveň slouží jako ukazatel momentálního nastavení. Místo zátky G1/4 je možné namontovat odvzdušňovací ventil. Provedení R148 je konstrukčně upraveno pro přímou montáž na konce rozdělovače s roztečí 110mm.

Popis a technické parametry
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2021 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Od roku 2020 pracujeme na SK jazykové mutaci internetového obchodu KURENIELACNO.SK a dalších projektech..

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano, Dormeo, Wellneo a Rovus .

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Weblogo

Poslední navštívené