| Kód | 0117783 |
| Kód výrobce | GV1015GV3090 |
| Výrobce | Gelco |
| EAN | 8590913912481 |
| Záruka | 36 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Charakteristika sprchových zástěn série VOLCANO:



| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VOLCANO |
| Rozměr | 150x90 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2180 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 124.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913912481 |
| Záruka | 3 roky |
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

| Kategorie | Obdélníkové |
| Typ skla | Transparent |
| Výrobce | Gelco |
| Hmotnost | 124,00 kg |

1/2 rohového sprchového koutu Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s dekorem...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Kout sprchový čtvercový Stavitelnost stran od-do (mm): 885-897 x 885-897 Výška kout / šíře vstupu (m...

Třídílný čtvrtkruhový sprchový kout Pivot s rámem v bílém provedení s chromovými madly a panty. Výpl...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout SmartLine v provedení lesklý chrom a s výplní z čirého skla s o...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Blix v provedení matný chrom a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchová stěna Walk In součásti balení: - sklo - boční stavitelný profil - spodní lišta - upevňovací...

Čtyřdílný čtvrtkruhový sprchový kout Supernova v černém provedení a s výplní z neprůhledného skla s ...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Sprchové kouty ze série Kora, která vnáší do ekonomické třídy nový rozměr kvality. Tloušťka bezpečno...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...

Tloušťka bezpečnostního skla je 4 mm, v designu Grape. Sprchový kout je osazen posuvnými dveřmi, kte...