| Kód | 0269195 |
| Kód výrobce | 638266 |
| Výrobce | Gedy |
| EAN | 8003341305058 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Koupelnové doplňky ze série SEVENTY jsou vyrobeny z termoplastu. Díky tomuto materiálu garantujeme jejich dlouhou životnost a příznivě nízkou cenu. V nabídce několik barevných variant.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SEVENTY |
| Rozměr | 66x161x71 mm |
| Šířka | 66 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 71 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3930 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341305058 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Použití | Dávkovač mýdla |
| Výrobce | Gedy |
| Šířka v mm | 135 |
| Výška v mm | 65 |
| Hmotnost | 0,39 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
