| Kód | 0269162 |
| Kód výrobce | A81114 |
| Výrobce | Gedy |
| EAN | 8003341295212 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 115x37x91 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hloubka | 91 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Vrtání |
| Údržba | Dle doporučení |
| Hmotnost / ks | 0.4830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341295212 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 let |
Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.
| Použití | Mýdlenka |
| Výrobce | Gedy |
| Šířka v mm | 120 |
| Výška v mm | 230 |
| Hmotnost | 0,48 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
