| Kód | 0269110 |
| Kód výrobce | A8213013 |
| Výrobce | Gedy |
| EAN | 8003341293911 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x20x65 mm |
| Délka | 300 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341293911 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
| Použití | Držák ručníků |
| Výrobce | Gedy |
| Šířka v mm | 100 |
| Výška v mm | 430 |
| Hmotnost | 0,59 kg |


Hotelový fén s montáží na zeď, 2 rychlosti, 220 V - 240 V / 50 - 60 Hz, příkon 450 W (1. rychlost) /...

Maximální průměr role 250 mm, uzamykatelný.

Rozměr papírů 230 x 110 mm, uzamykatelný.


Rozměr 510 x 85 mm. Rozteč 450 mm.

Rozměr 158 x 121 mm.

Rozměr 163 x 380 mm.

Objem 0,15 l.


Výška 360 mm.
