| Kód | 0088030 |
| Kód výrobce | 8596220002679 |
| Výrobce | EcoMaster |
| EAN | 8596220002679 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Pro jednoduché, pohodlné a zároveň bezpečné ovládání drtiče. Tato varianta je nejpoužívanější, jelikož drtič se zapíná a vypíná vždy v součinnosti s vodou, a takto může být tlačítko umístěno v bezprostřední blízkosti baterie tzv. po ruce. Pneumatický spínač je určen pro drtiče bez vestavěného vzduchového spínače jako jsou: General, EcoMaster Commercial, Waste King a Waste Maid..
Umístění: Do pracovní desky, nebo přímo do volných ploch dřezu.
Bezpečnost: Pneuspínač splňuje veškeré požadavky na bezpečnost, jelikož jeho tlačítko nedává přímo el. impuls, ale tlakem stlačeného vzduchu sepne až v krabici chráněnou elektrickou část, umístěnou zvlášť. Tlačítko a elektrická část jsou spojeny vzduchovou hadičkou.
Komponenty: Pneuspínač - elektronická vnitřní část, flexo - přívodní kabel s vidlicí na zásuvku, ovládací tlačítko se vzduchovým měchem, cca 2m vzduchová hadička.
Poznámka: Nutný pro ovládání drtiče, pokud není zvolen jiný způsob.
Pro napětí: 220-240V
Proud max.: 13A
Příkon max.: 2500 W
| Záruka | 2 |
| Záruka | 2 roky |
| Vstupní napětí | AC 220-240V |
| Proud max. | 13A |
| Příkon max. | 2500 W |
| Použití | Spínaní tlakem vzduchu - drtiče, výřivky, bazény |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Délka napájecího kabelu | 90 cm |
| Hmotnost (kg) | 0,4 |
| Napájecí kabel | Zástrčka CEE 7/7 |
| Rozměry šířka ( cm ) | 145x60x70 mm |
| Způsob balení | Kartonová krabice |
| Šířka obalu (cm) | 16,5 cm |
| Výška obalu (cm) | 9 cm |
| Hloubka obalu (cm) | 12 cm |
| Váha vč. obalu (kg) | 0,5 |
| Způsob upevnění / instalace | Stažení maticí |
| Materiál tlačítka | Šroubení, matice - plast |
| Průměr závitu | 32 mm |
| Průměr krytky kolem tlačítka | Lesklý chrom - 50 mm / Matný nerez - 46 mm |
| Upínací délka závitu | Lesklý chrom - možná délka pro upnutí 54 mm – tzn. možná tloušťka desky / Matný nerez - možná délka pro upnutí 35 mm – tzn. možná tloušťka desky. |
| Dělka hadičky | 90-100 cm |
| Pojistka | Ano |
| Výrobce | EcoMaster |