| Kód | 0566139 |
| Kód výrobce | 12120700 |
| Výrobce | ESBE |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Maloobjemová |
Servopohon řady 600
Servopohon
| Napájení: | 230 ± 10 % V AC, 50 Hz |
| Příkon: | 5 VA |
| Třída krytí: | IP41 |
| Třída ochrany: | II |
| Pomocný spínač ‒ hodnocení: | 6(3)A, 230 V AC ± 10% |
| Točivý moment: | Viz tabulka rozměrů |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Okolní teplota, max.: | +55 °C |
| Okolní teplota, min.: | -5 °C |
| Typ | Dvoubodový |
| Napětí V | 230 |
| Výrobce | ESBE |