ENGO Controls Termostat Fan Coil EFAN-230W, WIFI, ENGO Smart , TUYA, bílá
Doporučujeme
Skladem 3 ks
Kód0549242
Kód výrobce932310557
VýrobceENGO Controls
EAN5905481996659
Záruka24 měsíců
Typ dopravy Maloobjemová
Tento měsíc zakoupil 1 zákazník
Hlídací pesTisknoutPorovnatTechnický dotazDoporučit známémuPřidat k oblíbeným
ENGO Controls Termostat Fan Coil EFAN-230W: Chytré řízení teploty a komfortu
Klíčové vlastnosti:
  • Univerzální použití: Termostat je navržen pro ovládání 2- a 4-trubkových fan-coil systémů, což z něj dělá flexibilní řešení pro různé typy topení a chlazení. Kromě toho umožňuje i řízení 3-rychlostních 230V ventilátorů.
Technické parametry:
  • Model: EFAN-230W
  • Napájení: 230 V AC 50 Hz
  • Komunikace: Wi-Fi 2,4 GHz, MODBUS RS-485
  • Max. zátěž: 5(2) A
  • Rozsah nastavení teploty: 5°C – 45°C
  • Rozměry: 90 x 90 x 44 mm
  • Montáž: Podomítková
Technická data
Napájení
230V AC
Rozsah nastavení teploty
5 – 45°C
Přesnost zobrazení teploty
0,1 nebo 0,5 °C
Řídicí algoritmus
Delta FAN, hystereze (±0,1 °C až ±2 °C)
Komunikace
Wi-Fi 2,4 GHz
MODBUS RS-485
Vstup
S1/COM – teplotní čidlo nebo bezpotenciálový kontakt
S2/COM – teplotní čidlo nebo bezpotenciálový kontakt
Výstup ovládání ventilu
V1, V2 – 230V AC, 5(2)A
Řídicí výstup ventilátoru
F1, F2, F3 – 230V AC, 5(2)A