| Kód | 0053085 |
| Výrobce | Defro |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Výhody kotle:
Technické parametry:
| Výkon | 22 kW |
| Hmotnost | 540 kg |
| Průřez kouřovodu | 178 mm |
| Min. průřez komínu | 165 mm |
| Účinnost | 87 % |
| Množství ohřívaného vzduchu (povrch) | 220 m² |
| Vodní kapacita | 98 L |
| Výška | 1345 mm |
| Šířka | 1340 mm |
| Délka | 1030 mm |
| Max. teplota vody | 80 °C |
| Max. provozní tlak | 1.5 bar |
| Rozměry dvířek ohňiště | 358x238 mm |
| Tah komínu | 27 Pa |
| Min. výška komínu | 8 m |
| Přípojky vratné a topné vody | 1 1/2 G |
| Výrobce | Defro |