CU Ecocream 150ml - pájecí krém

CU Ecocream 150ml - pájecí krém
CU Ecocream 150ml - pájecí krém
CU Ecocream 150ml - pájecí krém
Vaše cena na dotazVaše cena na dotaz
Prodej byl ukončen
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0006436
VýrobceEU
Záruka24 měsíců
Typ dopravy Dle hodnoty zboží
Tento měsíc zakoupili 0 zákazníků
TisknoutPorovnatTechnický dotazDoporučit známémuPřidat k oblíbeným
Prodej tohoto produktu byl ukončen, ostatní podobné produkty najdete v sekci CU příslušenství.

CU Ecocream 150ml - pájecí krém

ECOCREAM - PÁJECÍ KRÉM NOVÉ GENERACE:

- patentovaný v zemích Evropské unie
- vynikající pro pájení zinku, pozinku, titanzinku a mědi
- letované části není nutné předem čistit
- netoxický
- nedráždivý
- nezpůsobuje korozi
- neobsahuje kyseliny
- pH 7
- výrobek je vhodný pro klempíře, pokrývače a topenáře
- výrobek není vhodný pro elektrotechnický obor

Formulace výrobku je navržena svým složením jako netoxické, nedráždivé, neobsahující kyseliny, nezpůsobující korozi. K pájení všech typů měděných, titanzinkových a pozinkovaných kovů se slitinami cínu, při teplotě 250-270 °C. Není potřeba předem odstraňovat oxidy.

ECOCREAM je tak konzistenčně uzpůsoben, že během pájení díky svému tavícímu účinku cín nemůže odkapávat a není zbytečně plýtván.

NÁVOD K POUŽITÍ:

ECOCREAM je nedráždivý výrobek a proto jej lze nanášet přímo prstem, ale navíc i díky své formě krému při užití uzpůsobeného štětce, umožňuje hygieničtější způsob. Výrobek musí být v přímém kontaktu s měděným, titanzinkovým nebo pozinkovaným kovem tak, aby za pomocí pájedla - cínu mohlo dojít k spojení obou částí.

Naneste ECOCREAM štětečkem (součást balení) na části určené k pájení. Není nutné je předem čistit. Zahřívejte pomalu, ale dostatečně, aby ECOCREAM začal účinkovat. Pak přidávejte cín. Po skončení pájení můžete odstranit přebytek ECOCREAMU. Pokud na místě zůstane, nezpůsobuje korozi.

VÝHODY:
 
Na rozdíl od běžných tekutých tavidel složených ze silných kyselin, které lze snadno rozlít, nebo tavidel v pastě s nehygienickým nanášením rukou má ECOCREAM tyto výhody:
úspora času není nutné čištění pájených kusů předem práškem na kovy. Toto čištění bylo nezbytné před použitím běžných tavidel. Nanášení štětcem umožňuje pohodlné užití výrobku.
úspora výrobku díky tomu, že výrobek má formu krému v plastikovém obalu, není možné, aby prosakoval nebo se při náhodném pádu rozlil. Nanášení štětcem umožňuje spotřebovat jen nejnutnější množství výrobku.

SLOŽENÍ:

USKLADNĚNÍ:

Výrobek ECOCREAM nevyžaduje žádné zvláštní skladovací podmínky. Jeho chemická stálost se postupem času nemění. Fyzikální stálost trvá průměrně rok až rok a půl. Od této doby může výrobek ztratit přiměřenou hustotu.

BALENÍ:

Plastový kelímek se šroubovým uzávěrem s obsahem: 150 g

PRVNÍ POMOC:

Vdechování výparů během pájení: několik minut vdechovat čerstvý vzduch
Zasažení očí látkou vzniklou při pájení: několik minut vyplachovat vodou
Zasažení pokožky látkou vzniklou při pájení: omýt vodou a mýdlem
Náhodné požití: nevyvolávat zvracení, nehrozí nebezpečí otravy. Přesto je lépe poradit se s lékařem.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:

Ochrana při vdechování: Není nutná jako u běžných postupů. Pokud pracujete delší dobu v uzavřeném prostoru, větrejte po celou dobu a vyjděte na čerstvý vzduch.
Ochrana při styku s pokožkou: Není nutná jako u běžných postupů. V případě alergie užívejte po nanášení výrobku výhradně štětce.
Ochrana očí: Není nutná jako u běžných postupů. Pro maximální bezpečnost používejte ochranné brýle, aby nedošlo k zasažení očí během pájení.
Preventivní opatření při manipulaci: Při skladování nevystavujte výrobek slunečnímu záření nebo teplotám vyšším než 50 °C, protože jinak ztrácí vlastnost krému.

 

VýrobceEU
Popis a technické parametryParametry
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2024 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. Od roku 2004 provozujeme kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží, včetně produktů do domácnosti, dílny nebo zahrady. Umíme Vám také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky.

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace, ale i domácnosti.

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.