| Kód | 0560162 |
| Kód výrobce | TP325-11KK00E-0000 |
| Výrobce | CREAVIT |
| EAN | 8698531174226 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Série | PAULA |
| Rozměr | 35,5x50 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8698531174226 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | CREAVIT |
| Šířka v mm | 370 |
| Výška v mm | 525 |
| Hmotnost | 24,00 kg |