| Kód | 0113129 |
| Kód výrobce | LR360-11SM00E-0000 |
| Výrobce | CREAVIT |
| EAN | 8698531164005 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Připojení vody spodní, na levé straně nádržky.
Upevňovací šrouby jsou součástí balení.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozměr | 35x39,4x63,8 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 394 mm |
| Hloubka | 638 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 28.5300 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8698531164005 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | CREAVIT |
| Šířka v mm | 380 |
| Výška v mm | 430 |
| Hmotnost | 28,53 kg |