| Kód | 0547220 |
| Kód výrobce | 7738505378 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321994075 |
| Výkon | 30 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Bosch Condens GC9800iW 30 P + W120-5 O1 A Sestava kotlová
Nový závěsný plynový kondenzační kotel Condens 9800i W je ideální pro modernizaci bytů a rodinných domů. Přesvědčí vás snadnou instalací, intuitivní obsluhou a rychlým servisem. Kotel je k dispozici ve variantách pouze pro vytápění s možností připojení nepřímo ohřívaného zásobníku pro přípravu teplé vody.
Výhody na první pohled:
Condens 9800i W na první pohled zaujme svým designem: lesklým krytem, zaoblenými rohy.
Modul K30 RF (příslušenství) umožňuje snadno propojit váš topný systém s chytrým telefonem a aplikací HomeCom Easy pro dálkové ovládání kdykoliv a odkudkoliv.
Kotle Condens 9800i W jsou připraveny na spalování zemního plynu s 20% příměsí vodíku (H2). Chystané palivo v podobě směsi zemního plynu a vodíku znamená nižší emise spalin, a tím pádem i udržitelnější vytápění. Tak budete připraveni na budoucnost.
Charakteristika:
Ovládací jednotka UI800 - Integrovaný ekvitermní regulátor (obdoba CW400). Max. 4 otopné okruhy. Možnost ovládat další komponenty systému (např. rekuperace, solární systém,...). K UI800 je možné připojit dálkové ovládání RT800 nebo CR20RF.

| Typ | Závěsný |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S ohřevem v zásobníku |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 31 |
| Výkon min. v kW | 3 |
| Výkon | 30 kW |
| Hmotnost | 127,90 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...