| Kód | 0276257 |
| Kód výrobce | 7736702314 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321703080 |
| Výkon | 99,5 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
Na tento kotel požadujeme nevratnou zálohu ve výši 50%.
Bosch Condens GC7000WP 100 23 Kotel kondenzační pro vytápění
Condens 7000 WP je ideální variantou pro velké budovy. Pro dosažení většího výkonu lze zapojit do kaskády až čtyři zařízení a snadno integrovat do stávajících systémů. Díky kompaktním rozměrům zůstane v technické místnosti více volného místa.
Condens 7000 WP je jedním z nejkompaktnějších kaskádových systémů na trhu. V technické místnosti vám tak zůstane více volného místa.
Charakteristika:
|
Condens 7000 WP |
Jednotky |
GC7000 WP 50 23 |
GC7000 WP 70 23 |
GC7000 WP 100 23 |
GC7000 WP 150 23 |
|
Třída energetické účinnosti |
|
A |
A |
– |
– |
|
Spektrum energetické účinnosti |
|
A+++→D |
A+++→D |
– |
– |
|
Sezónní energetická účinnost vytápění |
% |
93 |
93 |
– |
– |
|
Celková hmotnost bez obalu |
kg |
74 |
74 |
74 |
97 |
|
Jmenovitý tepelný výkon při 50/30°C |
kW |
14,3–49,9 |
14,3–69,5 |
20,8–99,5 |
26,2–143,1 |
|
Jmenovitý tepelný výkon při 80/60°C |
kW |
13,0–46,5 |
13,0–62,6 |
19,0–94,5 |
24,1–138,8 |
|
Jmenovitý tepelný příkon (zemn íplyn) |
kW |
13,3–47,5 |
13,3–64,3 |
19,3–96,5 |
24,5–140,1 |
|
Maximální teplota na výstupu |
°C |
85 |
85 |
85 |
85 |
|
Potrubí otopné vody /vratné potrubí |
palce |
G1½ |
G1½ |
G1½ |
G1½ |
|
Plynová přípojka |
palce |
R1 |
R1 |
R1 |
R1 |
|
Přípojka odtahu spalin / koaxiální přívod vzduchu |
⌀mm |
110/160 |
110/160 |
110/160 |
110/160 |
|
Elektrické napětí / frekvence |
Hz |
230/50 |
230/50 |
230/50 |
230/50 |
|
Elektrické krytí (EN60529) |
IP |
IPX0D |
IPX0D |
IPX0D |
IPX0D |

| Typ | Závěsný |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S možností ohřevu |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 99 |
| Výkon min. v kW | 20 |
| Výkon | 99,5 kW |
| Hmotnost | 80,20 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...