| Kód | 0536559 |
| Kód výrobce | 7738505358 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321893859 |
| Výkon | 25 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Bosch Condens GC5700iW 24 P + W 65 OB C Sestava kotlová
Závěsný kondenzační kotel (3,4 - 25,0 kW; 29,4 kW pro přípravu TV) se zásobníkem teplé vody (63 l), vč. NTC čidla
Osvědčená kvalita Bosch pro byty a rodinné domy.
Energeticky úsporné vytápění, s jednoduchou a pohodlnou obsluhou a moderním designem Bosch.
Charakteristika:

| Typ | Závěsný |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S ohřevem v zásobníku |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 25 |
| Výkon min. v kW | 3 |
| Výkon | 25 kW |
| Hmotnost | 94,04 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...