| Kód | 0152960 |
| Kód výrobce | 7716701575 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321321079 |
| Výkon | 24 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
Bosch Condens GC5700iWT 24/42 S kondenzační kotel
Hledáte vhodné vytápění bytu nebo rodinného domu? Toto kvalitní řešení vám bez problémů zajistí dostatek tepla i teplé vody.
S výrobkem Condens 5700i WT jste se rozhodli pro komfortní přípravu teplé vody. Díky integrovanému 42l zásobníku s vrstveným ohřevem poskytuje kotel vždy dostatek teplé vody pro vanu i sprchu. Stačí otočit kohoutkem – a máte vodu s konstantní teplotou. Prostě si to užijte!
Přehledný textový LCD displej vám nabízí 6 základních funkcí. Ještě pohodlnější je nastavení pomocí regulátoru CT 200.
S chytrým bezdrátovým regulátorem CT 200 od firmy Bosch a bezpečným heslem lze Condens 5700i WT spustit bez problémů online. Prostřednictvím aplikace EasyControl potom můžete kdykoli a kdekoli řídit vytápění svého domova. Prostě ideální pro chytrou domácnost!
V kombinaci s chytrou regulací a modulačním rozsahem až 1 : 10 hořák automaticky přizpůsobuje svůj výkon aktuální potřebě tepla a teplé vody ve vaší domácnosti. Díky tomu pracuje kotel účinně i tehdy, když nepotřebujete plný výkon. Condens 5700i WT tak dosahuje klasifikace A pro vysokou energetickou účinnost.

| Typ | Závěsný |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S ohřevem v zásobníku |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 22 |
| Výkon min. v kW | 3 |
| Výkon | 24 kW |
| Hmotnost | 77,00 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...