| Kód | 0152963 |
| Kód výrobce | 7738101009 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321389413 |
| Výkon | 24 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Zdarma |
Bosch Condens GC5300i WM 24/100S kondenzační kotel
Objevte, jak můžete bez potíží a nekomplikovaně zajistit teplo a teplou vodu pro svou domácnost.
Kotel Condens 5300i WM vždy automaticky přizpůsobí svůj maximální tepelný výkon v rozsahu mezi 10 a 100 % podle aktuální potřeby tepla. Jeho provoz je proto ve všech ročních obdobích mimořádně energeticky úsporný – a zajistí nízkou spotřebu plynu a vysokou energetickou účinnost.
Kotel Condens 5300i WM nabízí možnost připojení k internetu. Zkombinujte zařízení jednoduše s naším chytrým regulátorem EasyControl – a ihned budete moci nastavovat vytápění prostřednictvím intuitivní aplikace na svém chytrém telefonu nebo tabletu. Chytré funkce, jako například detekce přítomnosti ve vytápěném prostoru, nejsou jen komfortní, ale podpoří vás také při šetření energií.
Díky své modulární a kompaktní konstrukci je kotel Condens 5300i WM mimořádně prostorově úsporný. Všechny komponenty jsou vestavěny do jednoho zařízení. Vaše topná jednotka má nižší nároky na instalační prostor zvláště díky integrovanému zásobníku. Je proto snadné najít pro tento kotel vhodné místo.
Kotel Condens 5300i WM působí přesvědčivě nejen svou vysokou účinností a inteligentní konstrukcí, ale také svým působivým designem v bílém provedení s integrovanou řídicí jednotkou.
| rozměry | 600×1531×669 mm |
| hmotnost | 112 kg |
| šířka | 600 mm |
| výška | 1531 mm |
| typ | 24/100S |
| výkon | 3,5-25,3 kW |
| hloubka | 669 mm |
| napětí | 230 V |
| jmenovitý výkon | 25,3 kW |
| provedení | se zásobníkem TV |
| objem zásobníku | 100 l |
| značka | Bosch |
| kód výrobce | 7738101009 |
| max. provozní tlak | 3 bar |
| třída energetické účinnosti vytápění | A |
| třída energetické účinnosti ohřevu vody | A |

| Typ | Stacionární |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S ohřevem v zásobníku |
| Objem zásobníku v L | 100 |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 25 |
| Výkon min. v kW | 3 |
| Výkon | 24 kW |
| Hmotnost | 122,50 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...