| Kód | 0089982 |
| Kód výrobce | 7738504431 |
| Výrobce | Bosch |
| EAN | 4062321083861 |
| Výkon | 14 kW |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ dopravy | Dle hodnoty zboží |
Bosch Condens GC2300iW 15 P + WST 120-5O C Sestava kotlová
Závěsný kondenzační kotel (2,3 - 16,1 kW) se zásobníkem TV (116 l), vč. NTC čidla.

| Typ | Závěsný |
| Vyberte druh paliva | Plyn |
| S ohřevem vody TUV | S ohřevem v zásobníku |
| Objem zásobníku v L | 120 |
| Výrobce | Bosch |
| El. zapojení | 230 V |
| Odkouření typ | Turbo |
| Výkon max. v kW | 14 |
| Výkon min. v kW | 4 |
| Výkon | 14 kW |
| Hmotnost | 119,22 kg |

Bosch GC2300iW 22/25 C kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW...

Bosch GC2300iW 24 P23 kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW....

Protherm Panther Condens 25 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV -A kombinovaný kondenzační kotel s průtokovým ohřevem TV Redukční ...

Protherm Gepard Condens 25 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...

Protherm Panther Condens 20/26 KKV-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém ...

Bosch Condens GC2300iW 24P + WST120-5OC Sestava kotlová Kondenzační kotel 3,4-25,0 kW, válcový zásob...

Protherm Panther Condens AK120 25KKO-CS/1 Sestava kotlová Tato sestava kondenzačního kotle PROTHERM ...

Bosch GC2300iW 15 P kondenzační kotel Pohodlné a efektivní vytápění Vašeho domova. Condens 2300iW. Z...

Protherm Panther Condens 30 KKO-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační Pokud si přejete výkonný systém vyt...

Protherm Tiger Condens 20/26 KKZ42-CS/1 Flame Fit Kotel kondenzační S novým kondenzačním kotlem Tige...

Protherm Gepard Condens 12 MKO -A Redukční příruba pro odkouření 60/100, s měřícími otvory, není sou...