KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM PŘEDNOSTNĚ E-MAILEM NEBO FORMULÁŘEM Z DETAILU PRODUKTU O DOSTUPNOSTI ZBOŽÍ

AZP Umyvadlová baterie bezdotyková AUM 16.B

AZP Umyvadlová baterie bezdotyková AUM 16.B
Vaše cena na dotazVaše cena na dotaz
Prodej byl ukončen
Tento produkt nelze zakoupit
Kód0009802
VýrobceAZP
Záruka24 měsíců
Typ dopravy
Prodej tohoto produktu byl ukončen, ostatní podobné produkty najdete v sekci zde.

AUM 16.B -  umyvadlová baterie pro teplou a studenou vodu se směšovacím ventilem - 6 V (4 x AA baterie)

AUM 16 je automatická umyvadlová baterie pro teplou a studenou vodu s bezdotykovým ovládáním, u které si může uživatel volit teplotu vody. Baterie je dodávána ve dvou provedeních – se směšovacím ventilem  (AUM 16, popř. AUM 16.E) nebo s termostatickým ventilem (AUM 16.TV).

Při vložení rukou pod ramínko (do zóny snímání) se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetických ventilů, které zůstávají sepnuty ještě nastavenou dobu po vyjmutí rukou (doba doběhu). Při trvalém zaclonění ventily po max. 30 s vodu zavírají. Baterie jsou vybavené proti přetlačování teplé a studené vody.

Automatické baterie řady AUM splňují požadavky norem EU a jsou určeny všude tam, kde je požadován uživatelský komfort při maximální úspoře vody.

VýrobceAZP
Popis a technické parametrySpecifikace
Newsletter
Přihlaste se k odběru a my Vám je budeme přednostně
zasílat na e-mail. Nic Vám již neunikne.
Nestíháte sledovat novinky na našich stránkách?
Zasílat
© 2007-2022 PROFI-UNION, spol. s r.o.Začátek stránky
Nevíte si rady?
Zeptejte se nás telefonicky
nebo e-mailem.

Od roku 1992 se pohybujeme v oboru voda - topení - plyn - sanita - kanalizace. V roce 2004 funguje kromě kamenné provozovny také internetový obchod TOPENILEVNE.CZ , kde naleznete širokou nabídku zboží. Můžeme také nabídnout ucelené dodávky TZB (technického zařízení budov). V rámci těchto kompletních dodávek jsme schopni zpracovat cenové nabídky. Od roku 2020 pracujeme na SK jazykové mutaci internetového obchodu KURENIELACNO.SK a dalších projektech..

Nabízíme nejen prodejní, ale také poradenské služby a technickou podporu.
Rádi pomůžeme
s výběrem topného systému či zodpovíme dotazy z oblasti voda - topení - plyn- sanita - kanalizace. Od roku 2016 jsme partnery společnosti STUDIO MODERNA s výhradním zastoupením v našem regionu pro značky: Delimano , Dormeo, Wellneo a Rovus .

Obsáhlé skladové zásoby umožňují okamžitou expedici a rychlé dodání objednaného zboží. Díky vlastním vozidlům s hydraulickými čely a proškoleným řidičům probíhá doprava i vykládka materiálů vždy hladce a bez problémů.

Díky úzké spolupráci přímo s výrobci nabízíme nejnižší možné ceny.

Ve spolupráci se společností APEK, ČOI, D-test jsme získali tři hlavní certifikáty bezpečného nákupu na českém internetu. V roce 2009 jsme se stali členy Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Weblogo

Poslední navštívené