AZP Umyvadlová baterie bezdotyková AUM 12.1B

AZP Umyvadlová baterie bezdotyková AUM 12.1B
Doporučená cena výrobcem s DPH9 644 Kč
Ušetříte1 929 Kč 20 %
Vaše cena s DPH7 715 Kč
Vaše cena bez DPH6 376,00 Kč
Dostupnost:
Skladem u dodavatele
Kalkulačka splátek: spočítat
Kód0009799
VýrobceAZP
Záruka24 měsíců
Popis a technické parametrySpecifikace

AUM 12.1B -  otočná umyvadlová baterie pro jednu vodu na bateriové napájení - 6V (4x1,5)

AUM 12 je otočná automatická umyvadlová baterie s bezdotykovým ovládáním a otočným ramínkem. Při vložení rukou pod ramínko (do zóny snímání) se automaticky pustí voda otevřením elektromagnetických ventilů, které zůstávají sepnuty ještě nastavenou dobu po vyjmutí rukou (doba doběhu). Při trvalém zaclonění ventily po max. 30 s zavírají vodu. Zóna snímání se otáčí společně s ramínkem.

Baterie AUM 12 má nastavený program START/STOP. Při krátkém zaclonění před zónou snímání se spustí voda otevřením elektromagnetického ventilu, který zůstává sepnut ještě nastavenou dobu (čas otevření) nebo dokud není voda zavřena dalším zacloněním snímače. Programy UMYVADLO a START/STOP lze přepínat pomocí dálkového ovládání DO.

Baterie AUM 12 je napájená stejnosměrným napětím 6 V z tužkových baterií, uložených pod umyvadlem. Nevyžaduje žádný přívod elektrické energie z vnějšího zdroje. Program elektroniky zaručuje, že elektromagnetický ventil neotevře přívod vody bez dostatečné kapacity baterií pro uzavření. Baterie je vybavená proti přetlačování teplé a studené vody.

PoužitíUmyvadlové/Dřezové baterie
VýrobceAZP
OvládáníBezdotykové
TypBaterie bezdotykové

Fond ohrožených dětí
Facebook